• Cs-Cart Türkiye Destek ve Paylaşım Sitemize Hoş Geldiniz
  • Yeni Temamızla Daha işlevsel Sizlerleyiz.
  • Öneri ve Dileklerinizi Mesajla iİetiniz.
Hoşgeldiniz.! Lütfen Giriş Yap yada Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cs-cart iyzico ödeme eklentisi
acil iyzico ödeme eklentisine ihtiyaç var.
ortak sayfada ödeme olmayacak site içinde ödeme yapılacak.

Cevap
İki seçeneğin var!
1- Gidip sitesinden satın alacaksın
2- Elinde var olan ve kütüphanemizde olmayan tema yada addonsları paylaşacaksın ve VIP bölümündeki diğer paylaşılan addon tema version script arşivine ulaşacaksın.

Paylaşım için globalbro ile görüş

Cevap
bende sizin gibi arşiv yok. bana şuan sadece iyzico ödeme eklentisi lazım.
Varsa parasıyla alayım... ben ticaretime bakayım...
morpheus kendisine yazdım ama pek fazla giriş yapmıyor buraya ki bi cevap yazdı sonra yok.
elinde eklentisi olan varsa bana pm atsın ...

Cevap
Nasıl buradan temin edeceğini ilettik, herkes yoğun tabi ki inanıyorum ki globalbro (asıl görüşeceği kişi) dönüş yapacaktır.
Nasıl satın alacağın konusunda interneti araştırarak bulabilirsin sonuçta burada çok yüzgöz olmayım ticaretime bakayım diyorsan google de arattığında bir kaç sonuç bulacaksın.

başarılar

Cevap
(15.08.2019, 00:50)Snekhers Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasıl buradan temin edeceğini ilettik, herkes yoğun tabi ki inanıyorum ki globalbro (asıl görüşeceği kişi) dönüş yapacaktır.
Nasıl satın alacağın konusunda interneti araştırarak bulabilirsin sonuçta burada çok yüzgöz olmayım ticaretime bakayım diyorsan google de arattığında bir kaç sonuç bulacaksın.

başarılar
sizin kullandığınız ve ücret karşılığında paylaşacağınız iyzico eklentisi yok mu?

Cevap
Merhaba ben tatilde olduğum için internete pek giriş yapmadım forumda da online olmadım eklentiyi duzenleyeyim ve dönüş yapayım

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bilgi:  CS-Cart & Multi-Satıcı 4.9.3 globalburo 0 890 07.02.2019, 22:28
Son Yorum: globalburo
  Eklenti:  Gelişmiş iyzico api entegrasyonu morpheus 0 869 27.12.2018, 05:29
Son Yorum: morpheus
  Bilgi:  Müşteriye Üyeye Ödeme Bildirimi Linki Göndermek morpheus 0 815 27.12.2018, 05:01
Son Yorum: morpheus
  Bilgi:  CS-Cart & Multi-Satıcı 4.9.2 globalburo 0 901 22.11.2018, 22:14
Son Yorum: globalburo
  Bilgi:  CS-Cart & Multi-Vendor 4.9.1 Çıktı globalburo 2 2,028 15.10.2018, 11:22
Son Yorum: beyaznevresim

Hızlı Menü:

Tarama: 1 Ziyaretçi