• Cs-Cart Türkiye Destek ve Paylaşım Sitemize Hoş Geldiniz
  • Yeni Temamızla Daha işlevsel Sizlerleyiz.
  • Öneri ve Dileklerinizi Mesajla iİetiniz.
Hoşgeldiniz.! Lütfen Giriş Yap yada Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blog da Cute tag hatası
Arkadaşlar daha önce bu sorunu çözmüştüm ama şuan çözdüğüm tag yazıldığı şeklini unuttum. <!--CUT--> bu şekilde yazıldığında kaynak koduna malesef editör sayfayı keydederken siliniyor.
farklı bir yazım şekliyle esas bu şekli alıyordu lakin kaynak kodu kaybetmişim bu sorunu çözen var mı? Sitenizde blog sayfası içeriği kullananlar yazsın lütfen.

Cevap
(05.06.2019, 01:47)sakurt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar daha önce bu sorunu çözmüştüm ama şuan çözdüğüm tag yazıldığı şeklini unuttum. <!--CUT--> bu şekilde yazıldığında kaynak koduna malesef editör sayfayı keydederken siliniyor.
farklı bir yazım şekliyle esas bu şekli alıyordu lakin kaynak kodu kaybetmişim bu sorunu çözen var mı? Sitenizde blog sayfası içeriği kullananlar yazsın lütfen.

Kaynak kodlarımda bu şekilde gözüküyor.

Kod:
<ul></ul>

<!--CUT-->

Cevap
(15.06.2019, 10:50)beyaznevresim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05.06.2019, 01:47)sakurt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar daha önce bu sorunu çözmüştüm ama şuan çözdüğüm tag yazıldığı şeklini unuttum. <!--CUT--> bu şekilde yazıldığında kaynak koduna malesef editör sayfayı keydederken siliniyor.

Kaynak kodlarımda bu şekilde gözüküyor.

Kod:
<ul></ul>

<!--CUT-->

Üstadım <!--CUT--> bu kodu manuel olarak veritabanına ekliyerek sorunu şuan çözüyorum... İşin ilginç yanı yeni versiyonlarda bu kodu hepten silmiş anlamadığım blog açmışsın ve blog ana sayfasında yazının devamı oku bölümü koymaması beni şaşırtıyor. Ki 1.3.5 versiyonun haber bölümünde yanının devamını oku vardı. Cs-cart bazet kaş yapim derken gözü oyuyor.

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bilgi:  Blog 4.3.x istanbul 12 9,690 09.02.2017, 19:10
Son Yorum: Snekhers
  Bilgi:  this website has restrictions on inserting HTML code hatası pcmemo 0 1,943 19.03.2016, 12:27
Son Yorum: pcmemo
  Soru:  Could not connect to SMTP host Hatası beefyuk 3 5,653 03.03.2016, 15:16
Son Yorum: istanbul
  Soru:  4.3.2 den 4.3.3 güncelleme hatası. gasde 4 6,288 20.07.2015, 10:03
Son Yorum: ooaykac
  Bilgi:  Boş CS-Cart sayfaları veya bir işlevsellik hatası. istanbul 0 2,531 03.03.2015, 14:13
Son Yorum: istanbul

Hızlı Menü:

Tarama: 1 Ziyaretçi