• Cs-Cart Türkiye Destek ve Paylaşım Sitemize Hoş Geldiniz
  • Yeni Temamızla Daha işlevsel Sizlerleyiz.
  • Öneri ve Dileklerinizi Mesajla iİetiniz.
Hoşgeldiniz.! Lütfen Giriş Yap yada Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cs-cart & Nginx
Merhaba arkadaşlar,

Nginx ile cs-cart kullanalar varmıdır? Apache den tamamen ayırmış ve sadece Nginx ile kullanan?

Cevap
nginx ile sorun yaşadım hep

Cevap
Nginx ile yaşadığın sorunlar neler bilgi verirmisin Morpgeus, Genel sorun mod_rewite sorunu yani seo sıkıntısı olarak karşılaşıyorlar bunun dışında?

Cevap
natro cloud kullanıyorum centos web panel ile yeni bir domain eklediğimde nameserverleri yeniden başlatınca apache de sorun kalmıyor ama nginx de stop ediyor ve çalışmıyor pekde uğraşmak istemedim o yüzden apache kullanıyorum

Cevap
Cloud sıkıntı hele ki yerli host hizmeti kullanmıyorum ben artık Smile En güzel dedicated kullanıp rahat kafa olacak her şey elinin altında en azından hem de her şey Big Grin

Cevap
Simtech in onerdigi ayarlarla 4 senedir kullaniyorum, bi kac ekleme cikarma yaptim kendime gore (cache), Bir kere bile sorun yasamadim. Cok daha guvenli ve ngix cache + apcu + full page caching ile ucuyor

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bilgi:  Cs-Cart Yandex Mail Ayarları? beyaznevresim 2 1,639 23.12.2017, 00:00
Son Yorum: istanbul
  Soru:  SSL Yüklü Olmasına Rağmen CS-Cart Görmüyor? beyaznevresim 4 1,779 07.11.2017, 18:07
Son Yorum: beyaznevresim
  Soru:  Cs-Cart v4.6.2 Fatura/Teslimat Adresi İle Aynı beyaznevresim 7 2,670 30.10.2017, 19:26
Son Yorum: istanbul
  CS-cart Sunucu isletim sistemi salihli 1 979 10.10.2017, 00:23
Son Yorum: Snekhers
  Bilgi:  CS-Cart Mandrill kullanaılması ve ayarlar cscartentegrasyon 0 1,559 09.02.2016, 18:22
Son Yorum: cscartentegrasyon

Hızlı Menü:

Tarama: 1 Ziyaretçi