• Cs-Cart Türkiye Destek ve Paylaşım Sitemize Hoş Geldiniz
  • Yeni Temamızla Daha işlevsel Sizlerleyiz.
  • Öneri ve Dileklerinizi Mesajla iİetiniz.
Hoşgeldiniz.! Lütfen Giriş Yap yada Kayıt Ol


Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eklenti CS-Cart Gittigidiyor.com Otomatik Ürün Gönderme (Export)
#1
Ürünlerinizi Türkiye'nin en popüler alternatif pazar yerlerinden biri olan Gittigidiyor.com da yayınlamak ve kazancınızı arttırmak istiyorsunuz fakat tüm ürünlerinizi tek tek elle Gittigidiyor'a kaydetmek oldukça zaman alıcı ve yorucu değil mi? Hatta çok ürünü olan siteler için bu durum bazen imkansızdır. Ama siteniz CS-Cart alt yapısı ise ve "Gittigidiyor.com Otomatik Ürün Gönderme (Export)" eklentisine sahipseniz bu eklenti ile yüzlerce ürününüzü tek tıklamayla saniyeler içerisinde Gittigidiyor.com 'a gönderebilirsiniz. Dakikalar içerisinde Gittigidiyor.com 'sa satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Sitenizdeki mevcut ürünleri Gittigidiyor.com API hesabınızı kullanarak Gittigidiyor 'a eklemenizi ve güncellemenizi sağlar. Modül direkt Gittigidiyor.com APIsi ile çalışmaktadır. XML modülü değil API entegrasyon modülüdür. API sistemi ile çalışmasının avantajları, her bir ürününüzü CS-Cart yönetim panelinizde düzenlediğinizde tek tıklama ile Gittigidiyor.com daki ürününüzü de güncelleme imkanı, dilediğiniz zaman Gittigidiyor.com daki tüm ürünlerinizi CS-Cart yönetim panelinizden güncelleme, ekleme ve silme gibi tüm işlemleri CS-Cart yönetim panelinizden yapabilme şeklindedir.

Gittigidiyor.com Otomatik Ürün Gönderme (Export) eklentisi ile ürünlerinizi sadece Gittigidiyor'a göndemekle kalmaz diğer bir çok işi de tek tıklama ve saniyeler içerisinde yapabilirsiniz.


ÖZELLİKLER:

* Tüm ürünlerinizi tek tıklamayla anında Gittigidiyor.com 'a gönderir,
* Ürünlerinizin tüm resimlerini gönderebilir,
* Ürünlerinizi gönderirken yüzde (%) oranı cinsinden fiyatlandırmada değişiklik yapabilir (%10, %20 fiiyata ekleme gibi), istediğiniz kar marjını ekleyebilir,
* Seçenekli ürünlerde tüm seçenekleri ilgili artış türüne göre (fabit fiyat veya %) seçeneklere artışlar eklenir,
* Gönderilen ürünlerin içeriklerini değiştirmeden sadece fiyatlarını güncelleyebilir,
* Gönderilen ürünlerin içeriklerini veya fiyatlarını eğiştirmeden sadece stok sayılarını güncelleyebilir,
* Sitenizde bir ürününüz satıldığında bu ürün Gittigidiyor.com gönderilmişse ürünün Gittigidiyor'daki stoklarını otomatik güncelleyebilir,
* Sitenizde bir sipariş iptal edildiğinde (istediğiniz sipariş durumlarına göre seçebilirsiniz) Gittigidiyordaki ürününzün stoklarını otomatik güncelleyebilir,

Eklenti fiyatına eklentiyi aldığınız tarihten itibaren 6 ay boyunca yeni çıkacak olan CS-Cart versiyonlarında gerekmesi durumunda ücretsiz modül güncellenmesi ve tarafımızdan yapılacak olan modül geliştirme versiyonlarına sahip olma hakkı dahildir. (6 ay sonunda modül güncellemesi gerekmesi durumunda modül için ortalama 60 ile 90 TL arasında güncelleme ücreti talep edilebilecektir.)

Not: Gittigidiyor.com Otomatik Ürün Gönderme (Export) eklentisi için Gittigidiyor.com a kaydolup API anahtarı ve şifresi oluşturmanız gerekmektedir. (Api anahtarı ve şifresi tek tıklamayla oluşturulabilmektedir.) API oluşturduktan sonra Gittigidiyor Destek bölümünden Role Name ve Role Pass tanımlaması yaptırmalısınız.

Detaylı bilgi ve satış için: http://www.cscartentegrasyon.com/entegra...xport.html

GÖRÜNTÜLER

   
CS-Cart Eklentileri ve Kodlama Servisi: www.cscartentegrasyon.com
 
Cevap
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eklenti:  Font Awesome (icon cart) hch 10 18,149 26.03.2018, 10:51
Son Yorum: globalburo
  Eklenti:  cs cart multivendor communication morpheus 0 2,625 15.03.2018, 03:15
Son Yorum: morpheus
Brick Eklenti:  Updated & Extended CKEditor for CS-Cart globalburo 1 4,284 20.08.2017, 02:42
Son Yorum: morpheus
  Smartlook Cs-Cart Entegrasyonu bluexpres 4 10,139 08.08.2017, 17:05
Son Yorum: bluexpres
  Eklenti:  Otomatik sepeti yeniden hesapla istanbul 1 5,337 15.05.2017, 22:45
Son Yorum: globalburo

Hızlı Menü:


Tarama: 1 Ziyaretçi