• Cs-Cart Türkiye Destek ve Paylaşım Sitemize Hoş Geldiniz
  • Yeni Temamızla Daha işlevsel Sizlerleyiz.
  • Öneri ve Dileklerinizi Mesajla iİetiniz.
Hoşgeldiniz.! Lütfen Giriş Yap yada Kayıt Ol

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilgi v4.5.1 (05.03.2017) Türkçe Dil Dosyası
Merhaba...
v4.5.1 ile gelen ancak bir cok eksikliğide barındıran turkce  core.po dosyasındaki cevrilmemiş alanları
cevirdim hatam varsa af ola ve vermiş oldugum dosyadan sonra katkıda bulunacaklar gunceleme tarihi ile uzerine devam edebilirler

Ek Dosyalar
.po   4.5.1_05Mar2017_core.po (Dosya Boyutu: 452.83 KB / İndirme Sayısı: 31)
"Söz söyleyen kemal sahibi olursa, marifet ve hakikat sofrasını serdi mi, o sofrada her türlü yemek bulunur. Herkes orada gıdasını bulur." İnsanda Güzel olan Yüzdür Yüzde Güzel olan Gözdür. Ama insanı insan Yapan Agzından Çıkan Sözdür....

Cevap
dil dosyasıyla epeydir ilgilenmiyordum ama bende bi göz atayım son zamanlarda hep ingilizce kurdum teşekkürler

Cevap
gardas supersin tamtamina kusursuz

Cevap
(09.03.2017, 00:54)Moondc Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05.03.2017, 14:48)morpheus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dil dosyasıyla epeydir ilgilenmiyordum ama bende bi göz atayım son zamanlarda hep ingilizce kurdum teşekkürler

linkini verebilirmisniz bulamadım

bi yanlışlık olmuş

Cevap
https://drive.google.com/open?id=0ByzDp6...Xk4YkJrU2s

categorie import ile alakali olmasi lazim..

Cevap
Merhaba
http://forum.cs-cart-destek.com/showthread.php?tid=887 adresinde katagoriler nasıl alınır ve cıkartılır 4.4.1 üstü sürüm icin uyarladım ... ihtiyacı olanlar verdigim link üzerinden alabilirler

Konuların içerigine uygun mesaj atalım lutfen yada yeni konu acarak bilgilerinizi yada paylaşımlarınızı yapınız
formu karmaşık bir hale getirmemeye özen gösterelim...

Kolay gelsin...
"Söz söyleyen kemal sahibi olursa, marifet ve hakikat sofrasını serdi mi, o sofrada her türlü yemek bulunur. Herkes orada gıdasını bulur." İnsanda Güzel olan Yüzdür Yüzde Güzel olan Gözdür. Ama insanı insan Yapan Agzından Çıkan Sözdür....

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dil Dosyası:  4.2.1 (17.08.2014) Türkçe Dil Dosyası pcmemo 9 17,575 07.02.2017, 16:13
Son Yorum: istanbul

Hızlı Menü:

Tarama: 1 Ziyaretçi