• Cs-Cart Türkiye Destek ve Paylaşım Sitemize Hoş Geldiniz
  • Yeni Temamızla Daha işlevsel Sizlerleyiz.
  • Öneri ve Dileklerinizi Mesajla iİetiniz.
Hoşgeldiniz.! Lütfen Giriş Yap yada Kayıt Ol


Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilgi Satılık lisans
#1
Ömürboyuluk (güncelleme değil) satılık lisanslarım var!
 
Cevap
#2
Merhaba
Bir lisans almayı planlıyorum ömür boyluk lisans nedir? ne istemektesin bu lisans için?
"Söz söyleyen kemal sahibi olursa, marifet ve hakikat sofrasını serdi mi, o sofrada her türlü yemek bulunur. Herkes orada gıdasını bulur." İnsanda Güzel olan Yüzdür Yüzde Güzel olan Gözdür. Ama insanı insan Yapan Agzından Çıkan Sözdür....
 
Cevap
#3
Hemen bilgilendireyim.
Cs-cart bir kaç sene önce bir meziyet gibi yıllık lisanslar çıkartmaya başladı. Bir yıl boyunca kullanacağın sonra pert olacak lisanslar! Bunda amaç e-ticaret sistemlerinin sürekli açılıp açıldıktan sonra umulduğu gibi gitmemesi (yani kurulan fantezilerin boşa çıkması) ve bu sebeple de lisans bedellerinin de pahalı olmasına karşılık çıkardığı satış stratejisi!
Böylelikle 385 dolar vererek yerine yarı parasını veriyorsun sana yıllık lisans veriyor. İşler tutar devam edersen ve memnun kalırsan alırsın lisansı yada yıllığa devam edersin diyor.

Bunun dışında da ömür boyu (LIFE TIME) dediği lisans türü var. Bunda da bir kere alıyorsun lisansı artık senin! Domain kapansa bile başka bir domaine transfer edebileceğin yada kullanabileceğin bir lisans! Fakat bu lisanslar satın alındığı tarih ten geçerli 365 gün içinde çıkan yeni güncellemelere izin veriyor, sonrasında gelen güncellemeler için yıllık lisansveriyorsun. Bir bakıma çıkan yıllık lisans ta bu mantık içinde etkisi olan bir mantık.

LIFE TIME UPGRADE LICENCE türü olan da bundan 5-6 sene öncesinde satın alınan lisanslardı! Bunlar ömür boyu lisansın geçerliliği ile birlikte ömür boyu tüm güncellemeleri ücretsiz ediniyorsun. benim 1.3.x serisinden aldığım lisanslar hala güncellemeye devam edebiliyor sorunsuzca. Ama 1 buçuk yıl adığım lisanslar 4.2.x serisinde kaldı. Güncelleme istiyorsan yıllık lisans alarak güncellemeni yap diyor. Gerçi bunun bir çetrefilli üç kağıdı da var ama... BURADA AÇIKLAMAYACAĞIM Big Grin


FİYAT HAKKINDA ÖZELDEN YAZABİLİRSİN!
 
Cevap
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Soru:  Lisans satın almayı planlayan var mı? pcmemo 4 9,880 11.04.2016, 23:30
Son Yorum: istanbul
  Bilgi:  Lifetime Cs-Cart lisans alınacaktır cavemin 7 13,770 17.06.2015, 11:51
Son Yorum: gasde
  Bilgi:  Cs-cart lisans key değişikliği pcmemo 3 8,120 11.01.2014, 00:20
Son Yorum: pcmemo

Hızlı Menü:


Tarama: 1 Ziyaretçi